3D zpracovatel - Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který poskytuje komplexní služby v oboru geodézie hledáme nové kolegy na pobočku do Prahy nebo do Pardubic na pozici CAD zpracovatel se zaměřením na 3D.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování mračen bodů z 3D laserového skenování.
  • Čištění mračen od rušivých jevů - odrazů atp.
  • Kreslení půdorysů, řezů a pohledů z mračen bodů různých objektů – technologie, pozemní stavby, dopravní stavby.
  • Tvorba 3D modelů z mračen bodů – drátové modely, plošné modely.
  • Další zpracování se zaměření na problematiku 3D objektů.

POŽADUJEME:

  • Vzdělání v oboru geodézie SŠ/VŠ, případně jiné technické SŠ/VŠ.
  • Zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů.
  • Znalosti grafických SW – AutoCad nebo Microstation, případně i verzí pro 3D modelování – např. AutoCad CIVIL 3D.
  • Zkušenosti s tvorbou 2D/3D modelů
  • Samostatnost, aktivitu, flexibilitu.
  • ŘP sk. B – není podmínkou.

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí české společnosti s 25 – letou zkušeností na trhu.
  • Dlouhodobou perspektivu s možností profesního i osobního růstu.
  • Různorodé zakázky v oboru 3D – technologické objekty, stavební objekty, historické objekty, včetně jejich různých částí.
  • Přátelský kolektiv kolegů.
  • Měsíční odměny dle vlastní práce a výsledků projektů.
  • Stravenkový paušál.
  • Až 6 týdnů dovolené.
  • Firmou hrazené odborné vzdělávání.
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
  • Další odměny dle odpracovaných let (každých 5 letech).
  • Teambuildingy, firemní a sportovní akce.
  • Nástup: Ihned nebo dohodou
  • Místo pracoviště: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.