.NET vývojář industriálního software

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Břeclav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti průmyslové automatizace, hledáme vhodné kandidáty na pozici .NET vývojář industriálního softwaru.

Náplň práce:

  • Vývoj middleware produktu pro průmyslovou automatizaci
  • Schopnost kombinace práce ve vývoji a realizaci projektů
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů, podílení se na výzkumné práci

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ - informatický obor - výhodou
  • Zkušenosti s programováním v C# a .NET Core
  • Zkušenosti s databází SQL
  • Dobrá znalost: EntityFramework, MS SQL, REST, HTML, CSS nebo Javascript
  • Znalost: mikroservisů, RabbitMQ nebo Docker - výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni (denní komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • Ochota cestovat mimo ČR - služební cesty
  • ŘP sk. B
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • FJ - výhodou
  • Český jazyk není podmínkou

Nabízíme:

  • Práci HPP
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Práce v prosperující společnosti
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. plat, auto i pro soukromé užití
  • Místo pracoviště: Podivín

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů

13. plat

Auto i pro soukromé účely

Mobilní telefon

Notebook

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4058110  Termin der Veröffentlichung: 8.4.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc