Inside Sales Specialist - Chrášťany

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Chrášťany
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost, specializující se na námořní a letecké přepravy zboží z i do celého světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inside Sales Specialist.

Náplň práce:

  • Spolupráce s obchodními zástupci na přípravě cenové nabídky pro všechny typy přepravy
  • Samostatné zpracovávání kalkulace ad hoc poptávek stávajících i nových zákazníků
  • Vyjednávání cen a podmínek dle požadavků zákazníka
  • Komunikace se zákazníkem a zajištění hladkého průběhu realizace přepravy
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení, administrace
  • Komunikace s pobočkami Nippon Express po celém světě při zajištění přepravy
  • Spolupráce s ostatními odděleními při realizaci zakázek – operativa, celní oddělení, apod.
  • Sledování vývoje cen na trhu a jejich porovnávání
  • Podpora získávání nových zákazníků, aktivní práce s databází zákazníků
  • Tvorba portfolia cílových zákazniků, aktivní telefonický prodej
  • Proces naceňování a prezentace zákazníkovi, řízení vztahu se zákazníkem (CRM)
  • Balancování profitability zakázek a spokojenosti zákazníka

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ s praxí
  • Anglický jazyk – pokročilá znalost slovem i písmem (úroveň C1 dle CEFR)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Prozákaznický přístup
  • Odolnost vůči stresu
  • Ochota učit se a hledat nová řešení
  • Zkušenost v oboru mezinárodních přeprav, aktivním obchodě nebo v péči o klienty výhodou

Nabízíme:

  • Stravenkový paušál
  • 13. plat v závislosti na výsledcích firmy
  • 25 dní dovolené / sick-days
  • Místo výkonu práce: Chrášťany
  • Nástup – možný ihned.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4058398  Termin der Veröffentlichung: 8.4.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc