Senior Purchaser

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Chrášťany
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje špičkový servis a špičkovou technologii pro odvodnění a zpracování kalů, hledáme technicky založeného vhodného kandidáta na pozici Senior Purchaser.

Co u nás budete dělat:

  • Nákup, tedy hlavně komunikace s dodavateli strojních komponent
  • Řešit technickou specifikaci dílů a komponent
  • Optimalizace nákupních procesů
  • Řízení skladových zásob
  • Vystavovat a řešit objednávky
  • Vyjednávat o cenách
  • Zodpovědnost za včasné dodání dílů v požadované kvalitě
  • Trochu skladového hospodářství

Co od Vás očekáváme

  • Minimálně vyšší odborné vzdělání
  • Technické znalosti (čtení technických výkresů, základní znalost výrobních procesů a materiálů)
  • Praxe v nákupu
  • Angličtina na komunikativní úrovni (B2 – C1), čeština – rodilý mluvčí
  • Výborné komunikační dovednosti, osobně, mailem i po telefonu
  • Vyjednávací schopnosti
  • Multi-tasking – schopnost pracovat na více projektech současně
  • Organizační schopnosti – mít absolutní přehled o všech zásobách/materiálech
  • Orientace na detail
  • Trestní bezúhonnost
  • Osobnostní integrita a spolehlivost
  • Pokročilá znalost PC - MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)

Co nabízíme

  • Zaměstnání v rychle se rozvíjející a stabilní firmě
  • Práce na HPP – plný úvazek
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Roční bonus dle dosažených výsledků (zpravidla překračující výši 13. platu)
  • Mladý a přátelský kolektiv, profesionální pracovní prostředí
  • Investujeme do rozšiřování kvalifikace a vzdělávání, kurzy angličtiny pro zaměstnance
  • 4 týdny dovolené, plus jeden den navíc za každý odpracovaný rok
  • 3 sick-days za rok
  • Stravenky 100 Kč za den
  • Zóna odpočinku – stolní fotbálek, stolní tenis, šipky
  • Firemní akce
  • Kyvadlovou dopravu od metra Zličín k nám do areálu zdarma (10 minut jízdy)
  • Moderní kanceláře v Chrášťanech

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Příspěvek na vzdělání
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays
13. plat
Bonusy/prémie
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4069097  Termin der Veröffentlichung: 26.4.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc