Senior Java Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá technologiemi pro kontaktní centra, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Senior Java Developer.

Koho hledáme?

  • Java Developera se znalostí frameworku Spring Boot
  • Analytika, co dokáže analyzovat business požadavky
  • Software architekta, schopného navrhnout nové funkcionality a upravit ty stávající
  • Člověka schopného pracovat v týmu, který se nebojí aktivně komunikovat v angličtině a samostatně řešit úkoly

Požadujeme:

  • Java
  • Spring Boot
  • Docker
  • Hibernate/MyBatis
  • Gradle/Maven
  • OpenAPI
  • Oracle DB + PL/SQL

Výhodou:

  • Genesys/Genesys PSDK
  • Bash
  • Glowroot
  • Apache
  • Kubernetes
  • Hazelcast
  • Kafka/Kafka Streams
  • Znalost jakéhokoliv verzovacího systému (SVN, Git)
  • Zkušenost s prací podle některé agilní metodiky (Scrum, Kanban)

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech (integrace CTI řešení) pro velké i malé zákazníky
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plný nebo zkrácený úvazek
  • Preferujeme spolupráci na HPP, ale možnost i IČO
  • Mobilní telefon, notebook, stravenky
  • Pružnou pracovní dobu a využití home office
  • Krásné kanceláře s dobrou dostupností (v blízkosti metra Budějovická), k dispozici je sprcha, máme kde parkovat kola – i v této době umožňujeme, za dodržení hygienických opatření, zaměstnancům pracovat v kancelářích
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
Individuální rozvržení pracovní doby
Možnost delšího neplaceného volna

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4069157  Termin der Veröffentlichung: 26.4.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc