Senior Architekt

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá návrhy kanceláří, bytů, domů i veřejných prostor, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior architekt / architektka.

Koho hledáme:

Budete zodpovědný/á za celý projekt, od přípravy až po realizaci. K dispozici je mladý tým a bohaté zkušenosti ateliéru. Těžištěm práce jsou většinou interiéry restaurací, kanceláří, bytů, často se do portfolia dostanou rodinné domy, menší areály a nespočet jiných zajímavých témat.

Náplň práce:

  • Komunikace s klientem
  • Tvůrčí a efektivní vedení týmu
  • Ochota přiložit ruku k dílu, v každé jeho etáži
  • Koordinace profesí v projekci i na stavbě
  • Práce na zakázkách je předem plánována (čas, rozpočet), zodpovědně vedena a důsledně kontrolována, senior architekt je základem tohoto procesu.
  • K dispozici je plánovací i time-tracking aplikace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru architektura
  • Perfektní komunikaci a umění řešit věci efektivně
  • Zkušenosti ACAD, SketchUp, Photoshop, V-Ray nebo Lumion
  • MS Office
  • Výhodou je více než 5letá praxe v navrhování interiéru
  • Výhodou AJ na komunikativní úrovni
  • Týmového ducha a pozitivní myšlení

Nabízíme:

  • Odměnu odpovídající výkonu
  • Práci na IČO
  • Mobilní tarif
  • Vzdělávání, firemní akce, po roce i placené volno apod.
  • Místo výkonu práce: Praha 7

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4069859  Termin der Veröffentlichung: 27.4.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc