.NET/C# Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Děčín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, IT společnost vyvíjející aplikaci, která pomáhá firmám při řešení logistiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici .NET/C# Developer.

Náplň práce:

  • Práce na globálním produktu, který má reálné přínosy pro tisíce společností po celém světě
  • Vývoj C#, ASP.NET
  • Návrhy zákaznických řešení

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti s vývojem C#, ASP.NET
  • Znalost AJ
  • Kreativita - vlastní návrhy
  • Samostatnost a schopnost analytického myšlení

Nabídka:

  • Práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení + prémie při splnění ročního cíle
  • Pozice vhodná junior i senior developery – preference senior
  • Prostředí mladého kolektivu o 7 lidech
  • Občasný home office
  • Příspěvek na stravování
  • Teambuildingové akce
  • Místo výkonu práce: Děčín 4
  • Nástup ideálně IHNED

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4073393  Termin der Veröffentlichung: 3.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc