Business Development Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, globálního IT distributora, hledáme vhodné kandidáty na pozici Business Development Manager.

Náplň práce

  • Zajištění veškerých aktivit spojených se svěřenými produkty - s péčí o značku dostanete podporu z technického oddělení, ze sales support a marketingu
  • Sledování konkurence, zpracovávání tržních analýz, identifikace nových obchodních příležitostí
  • Rozvoj obchodního potenciálu stávajících a nových klientů, budování dlouhodobých vztahů s partnery, zákazníky i výrobci
  • Řízení produktového marketingu, interní a externí produktové komunikace
  • Budete přispívat k tvorbě obchodního a marketingového plánu v rámci zodpovědnosti za danou značku
  • Aktivní účast na akcích společnosti
  • Reporting své práce

Požadavky

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ideálně technického směru
  • Orientaci na IT a telekomunikační trh
  • Solution selling zkušenosti od IT výrobce/partnera/distributora
  • Znalosti networking /security /infrastrukturních (i cloudových) technologií
  • Schopnost být dostatečně samostatný/á, komunikativní a mít zodpovědný přístup k práci
  • Znalosti anglického jazyka na úrovni dostačující ke každodenní komunikaci

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti, která je globálním hráčem na trhu
  • Možnost rozvoje a dalšího vzdělávání (gamifikovaná interní vzdělávací akademie)
  • Možnost realizovat se – svoboda a zodpovědnost
  • Prostředí středně velké firmy s rodinnou atmosférou a firemní kulturou založenou na principech svobody a zodpovědnosti
  • Benefity – stravenky, jazyková výuka, další vzdělávání a rozvoj, MultiSport karta, služební auto, telefon
  • Místo výkonu práce - Praha 2 - Vinohrady

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4075433  Termin der Veröffentlichung: 5.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc