Vedoucí odboru informatiky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, městský úřad Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí odboru informatiky.

Náplň práce:

  • řídí, koordinuje a kontroluje činnost oddělení podpory uživatelů a oddělení rozvoje ICT a správy webů
  • odpovídá za řízení údržby a obměny HW a SW v rámci ICT systému ÚMČ
  • zajišťuje přípravu a realizaci projektových záměrů v oblasti IT
  • komplexně zodpovídá za tvorbu, správu a aktualizaci informačního systému základních registrů, datových úložišť a webových aplikací ÚMČ
  • kompletně zodpovídá za tvorbu, správu a aktualizaci informačních systémů a webových aplikací provozovaných MČ
  • zajišťuje provoz a rozvoj technologických center a datových úložišť na ÚMČ
  • zajišťuje řádnou funkci napojení IC technologií ÚMČ na systém základních registrů, CZECH POINT a další IS služby státu
  • zajišťuje koordinaci a zodpovídá za kybernetickou bezpečnost sítí a systémů na pracovištích ÚMČ
  • připravuje a zodpovídá za čerpání rozpočtu v oblasti ICT ÚMČ
  • připravuje a koordinuje strategický rozvoj ICT ÚMČ

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu (informační technologie, veřejnosprávní apod.)
  • schopnost samostatné analytické, metodické a koncepční činnosti
  • dobrá vyjadřovací schopnost v písemném i ústním projevu
  • znalost nástrojů digitální komunikace
  • orientace v orgánech veřejné moci a spolupracujících organizacích
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • samostatnost v rozhodování, kreativita
  • přesnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, samostatnost, pečlivost

Nabízíme tyto benefity:

  • pružná pracovní doba
  • 200 hodin dovolené + 5 sick days
  • karta Multisport nebo příspěvek na dopravu
  • karta Flexi Pass Card
  • příspěvek na penzijní spoření a penzijní připojištění
  • stravenky v hodnotě 100,-Kč
  • podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu práce - Praha 5 - Smíchov

Zájemce podává přihlášku k výběrovému řízení, kterou se rozumí samostatný doklad, jehož náležitostmi podle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, jsou:

a) jméno, příjmení, titul

b) datum a místo narození

c) státní příslušnost

d) místo trvalého pobytu

e) číslo občanského průkazu nebo čísla dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,

f) datum a podpis

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4076126  Termin der Veröffentlichung: 6.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc