Elektrikář/Elektromechanik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří k největším výrobcům dveří v České republice. Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici Elektrikář/elektromechanik.

Náplň práce:

  • Pravidelná údržba a opravy strojů ve výrobě
  • Práce s technickou dokumentací
  • Diagnostika závad

Požadujeme:

  • Elektromechanik s vyhláškou 50, §6 a vyšší
  • S praxí v oboru minimálně 3 roky
  • Praxi na pracovním místě s využitím průmyslové automatizace vítáme
  • Schopný pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • 13. plat
  • Náborový příspěvek 50.000 Kč
  • Docházkový bonus
  • Příplatky za noční, víkendy, svátky nad rámec zákona
  • Dotované závodní stravování, stravování na noční směně zdarma
  • Firemní produkty za zvýhodněnou cenu
  • Penzijní připojištění
  • Dovolená navíc
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby
Závodní stravování

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4082870  Termin der Veröffentlichung: 17.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc