Mechanický údržbář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Velim
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí protlačovaná hliníková pouzdra na balení potravin a aerosolů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanický údržbář.

Náplň práce

  • Údržba strojového parku - strojů pro výrobu hliníkových pouzder
  • Odstraňování poruch
  • Různé opravy a údržba
  • Výroba jednoduchých výrobních přípravků nebo prostředků
  • Spoluúčast na instalacích nových zařízení
  • Účast na pravidelných či preventivních odstávkách

Požadavky

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxe ve výrobním závodě na obdobné pozici (výhodou)
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12hod směny, krátký/dlouhý týden)
  • Technické myšlení, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědné jednání

Nabídka

  • Nadstandardní příplatek za přesčas (40-60%)
  • Pololetní odměny
  • Příspěvek na dojíždění za odpracovanou směnu
  • Příspěvek za směnnost
  • Dotované závodní stravování (výběr z 5ti jídel včetně polévky/salátu a pití)
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
  • Pravidelné roční navyšování dle kolektivního vyjednávání
  • Finanční odměna za pracovní a životní jubilea
  • Systém cafeterie (body na kartu dle odpracovaných let, již po zkušební době)
  • Pololetní příspěvek na výuku jazyků
  • Průběžné vzdělávání odborné a osobnostní
  • Příležitostné výjezdy do zahraničních závodů v rámci koncernu
  • Vánoční večírek, tým buildingové aktivity, celofiremní sportovní a kulturní akce
  • Místo pracoviště: Velim u Kolína

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na dopravu
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování
Kafetérie
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4083619  Termin der Veröffentlichung: 18.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 33 000 Kč/měsíc