Přípravář/Rozpočtář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, která provádí kompletní stavby i části stavebních celků, hledáme šikovného a samostatného kandidáta na pozici Přípravář/Rozpočtář.

Náplň práce:

  • Příprava dokumentací pro výběrová řízení
  • Řešení změn projektů
  • Úkoly v rámci realizačního týmu stavby
  • Organizace výběrových řízení na dodavatele stavebních prací
  • Vyhodnocování kvality a cenové úrovně nabídek, konzultace variantních řešení
  • Příprava a uzavírání smluvních vztahů
  • Akvizice nových dodavatelů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzděláni, stavební obor
  • Minimálně 3 roky praxe na této pozici u generálního dodavatele stavby
  • Zkušenosti s všeobecnými stavebními rozpočty
  • Znalost práce v programu BUILD Power – výhodou
  • Orientaci na trhu
  • Flexibilitu (stavba/ kancelář)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Samostatnost, preciznost a odpovědný přístup k práci
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

  • Stabilní práci na HPP ve významné stavební společnosti JM kraje
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Motivující platové ohodnocení (fix + prémie)
  • Služební automobil i pro souk. účely
  • Notebook, telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4085685  Termin der Veröffentlichung: 20.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc