Supervisor oddělení leteckých přeprav

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti logistiky s mezinárodní působností, hledáme vhodné kandidáty na pozici Supervisor oddělení leteckých přeprav.

Náplň práce:

  • Vedení oddělení leteckých přeprav (aktuálně 3 zaměstnanci):
  • Dohled nad prací členů odděleni z hlediska kvality práce, dodržování postupů a procedur
  • Přehled o finančních výsledcích zakázek, odpovědnost za měsíční provozní uzávěrky
  • Koordinace spolupráce s ostatními odděleními ve firmě (obchod, nákup)
  • Odpovědnost za oddělení vůči managementu firmy
  • Zpracování objednávek zákazníků
  • Komunikace se zákazníkem
  • Koordinace jednotlivých dopravců a ostatních dodavatelů k řádnému zajištění přepravy
  • Příprava nebo účast na přípravě cenových nabídek
  • Zpracování finanční stránky přepravy – očekávané náklady, výnosy, fakturace zákazníkovi

Požadavky:

  • Zkušenosti v letecké spedici, ideálně i s vedením kolektivu
  • Vzdělání s maturitou
  • Aktivní znalost AJ podmínkou, denní komunikace v AJ, především písemná
  • Samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
  • Zodpovědný přístup, komunikativnost, ŘP B

Nabídka:

  • Možnost pracovní poměr přizpůsobit potřebám zaměstnance
  • Možnost kombinovat práci v kanceláři a práci z domova
  • Motivující ohodnocení, čtvrtletní prémie dle výkonu
  • Možnost podílet se na budování firmy
  • Různorodou a zajímavou práci v úspěšné firmě s přátelskou kulturou
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity (stravenkový paušál 75 Kč/den, Flexipass 200 Kč/týden, příspěvek na životní/penzijní pojištění až 1000 Kč měsíčně, pojištění odpovědnosti za škodu, až 5 dní sick days, možnost home office, mobilní telefon a notebook, možnost využití služebního vozu, pružná pracovní doba v kanceláři)
  • Místo výkonu práce: Tuchoměřice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4087820  Termin der Veröffentlichung: 24.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc