Operátor Call centra

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomované brněnské callcentrum, které je na trhu již 17 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor call centra.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • telefonická komunikace pouze se stávajícími klienty vybraných bank a pojišťoven
  • péče o klienty v oblasti pojištění (úrazové, cestovní, pojištění věcí, platebních karet apod.)
  • individuální nastavení pojistných produktů a služeb
  • poskytování odborných konzultací v oblasti osobních financí

POŽADUJEME:

  • středoškolské vzdělání s maturitou (podmínka pro absolvování zákonné certifikace)
  • plynulou češtinu nebo slovenštinu
  • schopnost přirozené komunikace a vyjednávací schopnosti
  • samostatnost a spolehlivost
  • zkušenosti z call centra – výhodou
  • vhodné i pro studenty a absolventy

NABÍZÍME:

  • stabilní práci na HPP, příp. na dohodu
  • motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
  • možnost práce i na zkrácený úvazek
  • pomoc a podporu od supervizorů nejen během zaškolení, ale kdykoliv je potřeba
  • po zaškolení možnost práce z domu
  • stravenkový paušál
  • cafeterii
  • masáže na pracovišti
  • multisport kartu
  • výhodný tarif
  • dětský koutek s profesionální chůvou
  • týmové akce, večírky a spoustu dalších
  • nástup – možný ihned
  • pracoviště: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Kafetérie
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4088685  Termin der Veröffentlichung: 25.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 23 000 Kč/měsíc