Vývojář cloudového backendu pro zpracování 3D dat

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s 25 zaměstnanci zaměřenou na zakázkový vývoj software pro zpracování a vizualizaci 3D dat, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář cloudového backendu pro zpracování 3D dat.

Náplň práce

  • Analýzá požadavků na cloudovou výpočetní platformu a její propojení s již existujícím SW, který lékaři používají pro vizualizaci 3D dat pacienta (CT sken a 3D modely) a plánování zákroků
  • Navrhování celkové architektury řešení společně s vývojovým týmem a podílení se na jejím rozšiřování a refaktoringu
  • Návrh a implementace komunikačního API ve stylu microservices
  • Implementace a údržba cloudového backendu včetně testování stability a výkonnosti
  • Konzultace a podpora ostatních vývojářů při přechodu na novou platformu
  • Studium nových technologií a postupů

Požadujeme

  • Základní povědomí o vývoji založeném na microservices
  • Zkušenosti s vývojem cloudového backendu na některé z používaných platforem - AWS, Google Cloud, apod.
  • Schopnost základní práce s kontejnery - Docker, Kubernetes, apod.
  • Git - schopnost pracovat s větvemi, schopnost zvládnout vyřešit konflikt
  • Psaní čistého kódu včetně testů

Výhodou

  • Zkušenosti s tvorbou distribuovaných systémů využívajících messaging systémy a microservices
  • Zkušenosti s messaging knihovnami typu NATS, ZeroMQ, RabbitMQ, apod.
  • Zkušenosti s CI/CD (Gitlab)
  • Znalost některých front-end technologií (React.js, Vue.js, apod.)
  • Znalost programovacích jazyků C++ nebo Python
  • Zkušenosti se zpracováním obrazových dat
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Možnost práce na HPP, eventuálně VPP, v malé pozvolna rostoucí společnosti zabývající se
  • vývojem jedinečných produktů
  • Plat zodpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Koncoroční prémie podmíněné výsledkem společnosti a každého zaměstnance
  • Příležitost seberealizace a rozvoje při práci na zajímavých aplikacích, které opravdu
  • pomáhají lidem
  • Podpora dalšího vzdělávání hrazená firmou
  • Flexibilní pracovní dobu a 5 týdnů dovolené
  • Home office (až 2 dny v týdnu) nebo práce na částečný úvazek (4 dny v týdnu)
  • Nekorporátní prostředí, kde se dá mluvit a domluvit
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Individuální rozvržení pracovní doby
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4089304  Termin der Veröffentlichung: 26.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc