Kontrolor kvality auditorské činnosti

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, Komoru auditorů ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici kontrolora kvality do oddělení kontroly kvality auditorské činnosti.

Náplň práce:

  • vykonávání souhrnných kontrol nad auditorskou činností auditorů, auditorských společností a asistentů auditorů
  • kontrola auditorských spisů

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru
  • praxi v auditu min. 3 roky (statutární audit)
  • znalost Mezinárodních auditorských standardů (ISA)
  • schopnost orientace a rychlé aplikace souvisejících právních předpisů do praxe
  • znalost práce s dokumenty a vedením spisové agendy
  • zkušenost s právními úkony ve správním řízení
  • analytické a komplexní myšlení, pracovitost, samostatnost a zodpovědnost, organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilitu, schopnost týmové práce a zvládání zátěžových situací
  • výbornou znalost MS Office
  • aktivní znalost AJ výhodou
  • praktická znalost Kontrolního řádu výhodou
  • akceptaci služebních cest po celé ČR

Nabízíme:

  • práci na plný či částečný úvazek
  • smluvní plat dle kvalifikace a praxe
  • pružnou pracovní dobu
  • pět týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • program osobního vzdělávání
  • mobilní telefon a notebook i k soukromému použití
  • nástup dle dohody
  • pracoviště Praha 1

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4089627  Termin der Veröffentlichung: 26.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc