Účetní/Senior účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní účetní a daňovou společnost, hledáme pro posílení účetního týmu několik kolegů různé seniority na pozici Účetní/Senior účetní.

Náplň práce:

  • zpracování všech druhů účetních služeb klientům, komunikace s klienty (převážně v AJ)
  • zodpovědnost za zaúčtování všech účetních zápisů do deníku a účetních dokladů do účetního deníku pro přidělené klienty;
  • zodpovědnost za sestavení rozvahy a výkazu zisků a ztrát a různých dalších účetních výstupů a reportů požadovaných klientem;
  • spolupráce s juniorními kolegy, delegace základních účetních operací, kontrola výstupů práce a supervize juniorů, hodnocení kolegů
  • kontrola a ověření správnosti účetních zápisů v deníku, mzdových záznamů, prodejních a nákupních knih atd. připravování měsíční podpůrné analýzy všech rozvahových účtů;
  • příprava výkazů v souladu s českými účetními standardy, účetními standardy IAS, US nebo UK;
  • průběžné sledování změn účetní a daňové legislativy;
  • koordinátor pro záležitosti týkajících se účetnictví přidělených společností, spolupráce s ostatními odděleními;
  • zpracování reportingu pro klienty
  • zajištění poskytování služeb klientům včas a s vysokou kvalitou
  • další aktivity na základě pokynů nadřízených

Požadujeme:

  • absolvent střední nebo vysoké školy (nejlépe v oblasti financí/účetnictví/ekonomiky);
  • praxe v oblasti účetnictví
  • schopnost komunikovat v českém i anglickém jazyce – ústně i písemně (B2+)
  • dobrá znalost MS Office
  • schopnost pracovat se speciálním účetním softwarem
  • vítáme zkušenosti s řízením, kontrolou a hodnocením týmu;
  • zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí jsou výhodou;
  • proaktivní přístup s velmi dobrou orientací na požadavky zákazníků
  • výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů současně
  • schopnost pracovat v týmu, ale nebát se převzít zodpovědnost
  • flexibilní, pracovitý, se schopností určit si priority

Nabízíme:

  • zázemí globální firmy, která je leaderem na trhu, ale s příjemnou atmosférou lokální pobočky
  • adekvátní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • tým a jeho know-how, možnost získat zkušenosti s vedením juniorních kolegů
  • 13. plat
  • možnost výkonnostních bonusů
  • plně hrazené stravenky
  • plně hrazené kurzy angličtiny v pracovní době
  • plně hrazená Multisport karta
  • interní i externí vzdělávání
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • homeoffice, sickdays, dovolená navíc
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Praha 2 - Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4091028  Termin der Veröffentlichung: 28.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc