Koordinační, projektový a programový pracovník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinační, projektový a programový pracovník.

Koho hledáme

Do nově vzniklého týmu projektového řízení hledáme schopného a tvořivého kolegu/kolegyni se smyslem pro detail, který bude všeobecně pečovat o svěřené vnitřní projekty a zodpovědně dohlížet na jejich vývoj, funkčnost a postupný progres.

Vašimi úkoly bude

  • Poskytování podpory projektovým manažerům jednotlivých projektů při řízení realizace projektů napříč celou organizací
  • Spolupráce na tvorbě a průběžná aktualizace projektové metodiky a procesů s nimi souvisejícími
  • Vedení interních projektů většího rozsahu a koordinace jednotlivých pracovníků
  • Příprava podkladů k jednotlivým projektům, kompletní evidence a kontrola plnění časových harmonogramů a monitoring rizik projektů
  • Koordinace interních školení uživatelů systému, poskytování podpory klíčovým uživatelům
  • Spolupráce na přípravě nabídek do veřejných zakázek/poptávek, příprava smluvních podkladů podle vzorů, zajištění personální kapacity pro realizaci vnitřních i externích projektů, subdodávek v oblasti materiálního zajištění projektů, příprava podkladů pro vystavení objednávek dodavatelům

Co od Vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe 5+ let v oblasti procesních analýz
  • Znalost projektového řízení, znalost prostředí veřejné správy vítána, schopnost samostatného řešení a rozhodování
  • Organizační a prezentační schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Ochota učit se, odolnost proti stresu
  • Uživatelská znalost MS Office, MS Project
  • Znalost angličtiny - A2 (čtení, porozumění)
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
  • Znalost Microsoft Office, Microsoft Project výhodou
  • Výborný slovní a písemný projev v českém jazyce

Co Vám nabízíme

  • Práce na HPP na dobu určitou (1 rok), následně možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • 12. platová třída dle NV ČR č. 300/2019 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn v souvislosti s osobním pracovním výkonem
  • Možnost stát se uznávaným specialistou v oboru
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje (školení, konference)
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, bezplatná jazyková výuka, benefitní karta Gallery Beta či penzijní připojištění, bezplatné parkování v blízké vzdálenosti od pracoviště, zvýhodněná Multisport karta, mobilní telefon, notebook, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže
  • Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života s pracovním
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Krč
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4092217  Termin der Veröffentlichung: 31.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc