Senior účetní - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která má kořeny ve Švýcarsku a má přední postavení mezi výtahářskými firmami nejen v dodávkách nových výtahů a eskalátorů hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior účetní - Praha.

Co by bylo Vaším úkolem?

  • Vedení a účtování majetku společnosti
  • Správa a odsouhlasení leasingového účetnictví
  • Účetní zápisy do hlavní knihy (časové rozlišení, opravné položky, rozúčtování, hromadné účetní zápisy, apod.)
  • Účtování mezd (mzdy, srážky, předpisy pohledávek, pojištění)
  • Pravidelné kontroly a korekce hlavní knihy, příprava výstupů pro manažery
  • Účtování měsíčních závěrkových operací, sestavení závěrkových reportů
  • Příprava měsíčních přiznání k DPH, souhrnného a kontrolního hlášení
  • Další daňové výpočty (daňové odpisy, silniční daň, apod.)
  • Příprava statistických výkazů (měsíční, čtvrtletní, pololetní, roční)
  • Příprava a kontrola čerpání budgetu investic
  • Spolupráce na skupinových projektech

Co od Vás očekáváme?

  • Odpovídající znalost účtování, účetních a daňových předpisů (daň z příjmů, DPH)
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Bc., resp. VŠ vzdělání, praxe v auditu výhodou
  • Znalost MS Office (Word, Excel), práce s funkcemi, kontingenčními tabulkami
  • Zkušenosti se SAP výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Předpokládaný nástup od 1.8.2021

Co nabízíme my?

  • Zázemí prosperující mezinárodní firmy s jistotou a stabilitou
  • Možnosti dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • Notebook, telefon
  • 5 dní osobního volna nad rámec zákonné dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • Benefit vstupu do sportovních a relaxačních zařízení s příspěvkem zaměstnavatele
  • Benefitní cafetérii
  • Místo pracoviště: Praha 5 - Jinonice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Mobilní telefon
Notebook

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4092329  Termin der Veröffentlichung: 31.5.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 45 000 Kč/měsíc