Referent financí a nákupu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je přední distributor podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Referent financí a nákupu.

Pracovní náplň:

Nákup:

  • objednávání zboží od dodavatelů
  • naskladnění zboží, hlídání skladových zásob
  • vytváření nových skladových karet
  • vyřizování reklamací
  • evidence nákupních cen, výpočet prodejních cen
  • schvalování dodavatelských faktur

Finance:

  • evidence přijatých dokladů do účetního programu  Abra – faktury, pokladní výdaje, pokladní příjmy
  • zadávání plateb faktur
  • účetní uzávěrka – příprava podkladů pro účetní

Požadujeme:

  • dokončené SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici
  • znalost MS Office podmínkou
  • nutná základní znalost Aj – každodenní písemná komunikace
  • znalost ERP Abra výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • přátelský kolektiv
  • odpovídající mzdové podmínky
  • zaměstnanecké slevy, MultisportCard
  • místo výkonu práce Praha 10 – Uhříněves

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4108900  Termin der Veröffentlichung: 23.6.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc