Vedoucí servisního střediska – zemědělské techniky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Tvrzice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost působící více jak čtvrt století na trhu zemědělské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí servisního střediska – zemědělské techniky.

Náplň práce:

  • Řízení servisního střediska
  • Jednání se zákazníky, budování dlouhodobých vztahů
  • Vedení středního týmu, organizace práce servisních techniků
  • Přebírání strojů do opravy, kalkulace nabídek oprav, předání po opravě
  • Kontrola kvality provedené práce mechaniků
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • Příprava podkladů pro fakturaci

Požadujeme:

  • Technické vzdělání
  • Schopnost řídit kolektiv
  • Znalost problematiky opravárenství, znalost principů fungování servisu, povědomí o principech prodeje
  • Komunikativnost, samostatnost, systematičnost a odolnost vůči stresu
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Náročnou práci v dobrém kolektivu
  • Standardní vybavení, jako např. služební vozidlo a telefon i k soukromým účelům, notebook
  • Zázemí stabilní a úspěšné české společnosti, která je na trhu už 30 let
  • Atmosféru práce v rodinné firmě
  • Místo výkonu práce středisko Tvrzice u Vlachovo Březí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4109255  Termin der Veröffentlichung: 23.6.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc