Projektant - Brandýs nad Labem

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která svým klientům nabízí široký rozsah služeb projektové činnosti ve výstavbě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant

Náplň práce

  • Konstrukční řešení detailů ocelových konstrukcí
  • Zpracovávání dílenské dokumentace ocelových konstrukcí, včetně zaměřování stavební připravenosti na stavbách
  • Zpracovávání projektové dokumentace novostaveb a rekonstrukcí objektů pozemních staveb

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání technického směru (stavební, strojní)
  • Znalost AutoCAD (výborná úroveň)
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • ŘP sk. B (aktivní řidič, Praha)

Nabídka

  • Možnost spolupráce na HPP/IČO
  • Možnost částečného „home office“
  • Zajímavé finanční podmínky
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Zakázky primárně Praha a okolí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce Brandýs nad Labem

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4109592  Termin der Veröffentlichung: 23.6.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc