Manažer reklamy pro Moravu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro noviny Náš Region Moravskoslezsko hledáme nové obchodníky. Využijte obrovský obchodní potenciál našeho vydavatelství. Máme dlouhodobé zkušenosti s tištěnou i online reklamou, pojďte se s námi podílet na úspěchu nejrychleji rostoucího mediálního domu v ČR!

Náplň práce:

  • Prodej reklamy v regionálních, B2B a prémiových titulech A11 s důrazem na Moravskoslezský kraj a okolí.
  • Tvorba nabídek pro noviny Náš Region Moravskoslezsko a ostatní mutace NR, další printové (90 % práce) a online prudukty, tvorba kalkulací pro potenciální i aktuální klienty.
  • Následná péče o dlouhodobé klienty nakupující reklamu
  • Prodej printové (převažuje print) a online inzerce pro další média A11
  • Prodej reklamního prostoru v rádiích, Radio Západ - doplňkově
  • Prodej reklamy v regionálních TV - doplňkově

Požadujeme:

  • Zkušenosti s prodejem
  • Ochotu učit se nové věci
  • Orientaci v médiích – velkou výhodou
  • Chuť prodávat a vyjednávat
  • Reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • Možnosti vysokých výdělků bez limitu
  • Flexibilitu, na 8hodinovou pracovní dobu si zde nehrajeme, jde nám o výsledky
  • Fix a provizní část založená na výsledcích
  • Široká paleta více než 50 médií, https://www.a11.cz/portfolio/
  • Práce pro nejrychleji rostoucí mediální dům v ČR
  • Práce z domova (home office)
  • Notebook a telefon samozřejmostí
  • Služební vůz po zapracování
  • Práce na živnostenský list (IČO)
  • Místo výkonu práce Ostrava a okolí (možno i jiné moravské regiony)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Práce převážně z domova
Individuální rozvržení pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4122031  Termin der Veröffentlichung: 13.7.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc