Koordinátor zdravotnické péče se španělštinou a angličtinou

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, jednu z předních světových společností poskytujících zdravotnickou pomoc, hledáme vhodné kandidáty na pozici Koordinátor zdravotnické péče se španělštinou a angličtinou.

Náplň práce:

  • budete jedním z klíčových pilířů koordinace mezinárodní zdravotnické asistenční pomoci prostřednictvím emailu, chatu a telefonu
  • jedná se o práci v mezinárodním asistenčním centru poskytující zdravotnickou péči
  • aktivní spolupráce a komunikace uvnitř společnosti
  • komunikace s klienty, zdravotnickými zařízeními a zdravotními pojišťovnami

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • příjemnou komunikaci, schopnost empatie a odhodlanost pomoci lidem
  • chuť učit se novým věcem
  • španělský jazyk na úrovni B2/C1, ideálně rodilý mluvčí
  • anglický jazyk komunikativně

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • práci s lidmi, která pomáhá v nouzi
  • příjemná atmosféra
  • směnný provoz
  • zajímavé benefity v oblasti osobního rozvoje, sportu, kultury, firemních akcí možnost práce na částečný home office
  • místo pracoviště: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Španělský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4126109  Termin der Veröffentlichung: 20.7.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 32 000 Kč/měsíc