JAVA Developer do Českých Budějovic

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, specializující se na návrh a vývoj software, konzultaci a realizaci informačních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici JAVA developer do Českých Budějovic.

Náplň práce:

  • Vývoj backendu webových aplikací v Javě s použitím frameworku Spring a Hibernate
  • Analýza a návrh technického řešení
  • Vývoj a údržba automatizovaných testů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s praxí/VŠ vzdělání (i bez praxe)
  • Zkušenost s programováním v Javě
  • Analytické a logické myšlení
  • Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Schopnost týmové práce, dobré komunikační dovednosti
  • Ochota a schopnost dalšího vzdělávání
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů a samostatnost
  • Zkušenosti s Hibernate a Spring, databázemi (Oracle, MSSQL), Maven, GIT, Jenkins velkou výhodou
  • Znalost němčiny výhodou

Nabídka:

  • Práce na HPP, plný úvazek (40 hod./týden, placené přesčasy)
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Práce na zajímavých projektech – zejména z oblasti automotive a marketingu
  • Mladý kolektiv a příjemná atmosféra
  • Velmi dobré platové podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, stravenkový paušál, Multisport karta, jazykové kurzy, firemní akce
  • Místo výkonu práce: České Budějovice
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na vzdělání
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4126110  Termin der Veröffentlichung: 20.7.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc