Senior .Net Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, moderní a dynamickou společnost poskytující profesionální služby v oblasti distribuce ICT technologií a v oblasti vývoje softwaru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior .NET developer - kreativní práce na aplikaci FrontStage.

Náplň práce

Hledáme všestranného programátora, který by pomohl rozvíjet stávající i nové projekty navazující na moderní technologii kontaktního centra FrontStage. Jedná se o velmi pestrou paletu rozmanitých aplikací vesměs na platformě Microsoft .NET souvisejících s integrací komunikačních (telefonie, video, chat, e-mail, sociální sítě) a informačních technologií a podnikových procesů. Jedná se o středně velké projekty s délkou vývoje v řádu jednotek měsíců.

Požadavky

  • výborná znalost C#, .NET, TypeScript/JavaScript
  • znalost SQL (T-SQL), MS SQL, HTML5, CSS3
  • potřebná znalost ReactJS, ASP.NET Web API a SignalR
  • hodí se znalost WebServices, REST/JSON, síťových komunikačních protokolů
  • vítána znalost platforem Windows Server, Linux, Docker a Kubernetes
  • znalost práce s MS Visual Studio, MS DevOps/TFS a Azure
  • analytické schopnosti
  • schopnost samostatné práce
  • vysoké pracovní nasazení, zodpovědný přístup
  • znalost AJ na střední úrovni - výhodou
  • schopnost aktivní komunikace s českými klienty

Nabídka

  • nadstandardní škálu zaměstnaneckých výhod (mobilní telefon, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, sportovní aktivity a individuální přístup pří sjednávání dalších zaměstnaneckých výhod)
  • nepřetržité vzdělávání a profesní růst
  • zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu u stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost práce i na částečný pracovní úvazek
  • osobní zainteresování na realizovaných projektech
  • solidní platové ohodnocení
  • práci s moderními technologiemi
  • zajímavé projekty
  • výkon práce je Praha 10 - Hostivař

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4128022  Termin der Veröffentlichung: 22.7.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 80 000 Kč/měsíc