.NET Developer (C#) - vhodné i pro studenty

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, moderní a dynamickou společnost působící v oblasti vývoje, výroby a instalace zařízení pro kontrolu přístupu vozidel a osob, hledáme vhodného kandidáta na pozici .NET Developer (C#).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Údržba stávajících aplikací
  • Vývoj nových aplikací
  • Nasazení SW na koncová zařízení
  • Technická podpora zákazníkům
  • Občasné výjezdy k zákazníkům

POŽADUJEME:

  • Dokončené SŠ/VŠ vzděláni
  • Vhodné pro studenty a absolventy
  • Dobrou znalost .NET a C#
  • Znalost OOP, WinForms, serializace, události, vícevláknových aplikací - Znalost IDE MS Visual Studio 2019 (krokování, podmíněný překlad)
  • Znalost síťové komunikace TCP, UDP
  • Znalost HTML, Javascript vítána
  • Základní znalost MySQL
  • Logické uvažování
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technických dokumentací
  • Uživatelskou znalost OS Windows na pokročilé úrovni
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu učit se
  • Samostatnost a spolehlivost

NABÍZÍME:

  • Práci na zkrácený úvazek v stabilní české firmě s 25 letou tradici
  • Motivující finanční ohodnocení – fix + bonusy (dle objemu práce a úspěchu projektů)
  • Příspěvek na stravování
  • Proplacení stravného a cestovných nákladů v rámci výjezdů
  • Odborné vzdělávání
  • Možnost domluvy flexibilní pracovní doby - částečný homeoffice dle domluvy
  • Technické zabezpečení
  • Místo výkonu práce Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4131767  Termin der Veröffentlichung: 29.7.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc