Servisní technik PZTS, CCTV, EPS - servisní středisko Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí zabezpečovací technologie, poskytuje jejich kompletní dodávky a jejich následný servis, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik PZTS, CCTV, EPS pro servisní středisko Praha.

Náplň práce:

  • servisní zásahy u zákazníka dle servisních smluv a pokynů nadřízeného
  • technická pomoc při realizaci nových zakázek (programování výše zmíněných systémů)
  • komunikace se zákazníkem (udržování nadstandardních vztahů se zákazníky)
  • pohotovost na telefonu (dle domluvy s kolegy)
  • práce v kanceláři (dokončování servisních zásahů, příprava podkladů pro cenové nabídky a výkaz práce)
  • úzká spolupráce v rámci divize a firmy

Požadujeme:

  • SOU elektro je podmínkou
  • min. 3 roky praxe v oblasti slaboproudu – především zabezpečovací, požární a kamerové systémy
  • zkušenost s poplachovým zabezpečovacím a tísňovým systémem (PZTS), elektronickou požární signalizací (EPS), uzavřeným televizním okruhem (CCTV/VSS), přístupovými a docházkovými systémy (EKV/EDS)
  • zkušenost se softwary pro komunikaci s výše zmíněnými systémy
  • vyhláška č. 50/1978 – min. § 6
  • MS Office, Outlook, Internet
  • AJ - porozumění technickému manuálu
  • ŘP skupiny B (práce obnáší velmi časté řízení vozu)
  • časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • zájem se učit a rozvíjet se profesně

Výhodou:

  • vyhláška č. 50/1978 - § 9
  • zkušenosti s grafickými nadstavbami (C4, Alvis, Winmag)
  • zkušenosti se systémy STO (Galaxy Dimension, MB Secure, Paradox, Texecom, Esser, Shrack, Labor Strauss, Bosch, Pelco)

Nabízíme:

  • zaměstnání na trvalý pracovní poměr ve stabilní české společnosti
  • samostatnou odpovědnou práci v malém kolektivu, možnost profesního růstu
  • pravidelné firemní akce a teambuilding
  • zajímavé mzdové podmínky odpovídající náročnosti práce a rozvoji pracovníka, mimořádné odměny za dobře odvedenou práci, odměny za držení mobilní pohotovosti, cestovní náhrady.
  • obchodní provize v případě zprostředkování nových zakázek
  • pracovní prostředky: notebook, mobilní telefon, služební automobil, profesionální nářadí k výkonu práce
  • benefity: odborné vzdělávání, kurzy anglického jazyka, sick-time, SIM-karta, služební automobil i služební mobil k soukromým účelům, příspěvek na stravné, nápoje zdarma, slevy na firemní produkty a služby aj.
  • místo výkonu práce: Praha a okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na vzdělání
Zdravotní volno/sickdays
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4149067  Termin der Veröffentlichung: 25.8.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 28 000 Kč/měsíc