Specialista logistiky a nákupu náhradních dílů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a servisem strojů pro potravinářský průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista logistiky a nákupu náhradních dílů.

Náplň práce:

  • Objednávání zboží a dodavatelů a koordinace dodávek
  • Správa skladových zásob
  • Koordinace dodávek k zákazníkům
  • Koordinace výdejů ze skladu ve spolupráci s kolegy – servisními techniky
  • Zajištění a koordinace dopravy zboží se smluvními přepravci
  • Zodpovědnost za reklamační řízení

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání – výhodou v technickém nebo potravinářském oboru
  • Výhodou zkušenosti z oblasti logistiky, nákupu nebo skladu
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni pro komunikaci s dodavateli a odběrateli
  • Uživatelská znalost podnikových systémů
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Časová flexibilita
  • Proaktivní přístup, logické myšlení, svědomitost, bezúhonnost
  • Samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
  • ŘP sk. B

Nabídka:

  • Práce na HPP ve stabilní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Služební telefon, 5 týdnů dovolené, diety
  • Příjemné pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností na Praze 10 - Vršovice
  • Možnosti nástupu ihned
  • Pozice je vhodná jak pro absolventy, tak zkušené kandidáty

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4152100  Termin der Veröffentlichung: 30.8.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc