Senior Account Manager / Senior Project Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rostoucí českou marketingovou agenturu působící již 16 let na trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Account Manager / Senior Project Manager.

Náplň práce:

  • Řízení a především rozvíjení vztahů se stávajícími klienty
  • Dohlížení na koordinaci marketingových aktivit napříč týmem interních zaměstnanců i externích dodavatelů
  • Spoluvytváření a obhajoba komunikační, marketingové a mediální strategie
  • Zodpovědnost za realizaci a finanční řízení projektů

Požadujeme:

  • Minimálně 3 letou zkušenost s péči o klienta (account management)
  • Orientaci v marketingu, zkušenost s digitálním marketingem výhodou
  • Dobrou znalost projektového řízení
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Angličtinu na úrovni umožňující komunikaci s klienty
  • Výbornou znalost nástrojů MS Office
  • Komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • Samostatnost, proaktivitu
  • Kreativní a strategické myšlení

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci na IČO nebo HPP
  • Zázemí stabilní české společnosti se 16 letou tradicí v oboru
  • Motivující platové ohodnocení dle zkušeností
  • Bonusy dle vlastních výkonů a výsledků celé firmy
  • Možnost využití služebního automobilu, notebook, mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 x Sickdays
  • Získání množství zkušeností na zajímavých projektech pro světové i lokální klienty
  • Neustálou podporu spousty zkušených kolegů
  • Hrazené odborné a jazykové vzdělávání
  • Pravidelné teambuildingy a firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Brno / Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na vzdělání
Zdravotní volno/sickdays
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4156025  Termin der Veröffentlichung: 6.9.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc