Technik/mechanik provozní údržby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Hodonín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše klienta, který se specializuje na výrobu želatinových a pektinových cukrovinek a dalších sladkostí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik/mechanik provozní údržby.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod strojů a zařízení
  • Provádění pravidelných servisních zásahů - zajišťování oprav a seřizování výrobních linek
  • Údržba strojů a zařízení dle plánů údržby (Preventivní údržba)
  • Diagnostika a analýza závad a jejich předcházení
  • Odstraňování poruch
  • Zámečnické a svářečské práce
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru (strojírenský obor, zámečník, opravář, seřizovač, mechanik/elektronik, elektrikář)
  • Elektro-vyhláška §50 (výhodou)

Nabízíme:

  • Další mzdový růst s růstem dovedností a zaškolení pracovníka
  • Stabilní práci v čistém a bezpečném prostředí
  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy)
  • Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené)
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Podporu péče o dobrý zdravotní stav zaměstnanců (péče závodního lékaře, očkování zdarma)
  • Práce v čistém potravinářském provozu
  • Místo výkonu práce: Rohatec
  • Nástup: dohodou (možno ihned)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní lékařská péče
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Dovolená 5 týdnů
Závodní stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4160658  Termin der Veröffentlichung: 13.9.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc