KUCHAŘ / SOUS CHEF

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje největší český hotelový řetězec, hledáme vhodné kandidáty na pozici Kuchař/Sous chef.

Náplň práce:

  • Příprava teplých a studených pokrmů dle aktuálních gastronomických trendů
  • Expedování a skladování pokrmů
  • Dohlížení na skladování potravin a sledování lhůt trvanlivosti
  • Dodržování čistoty na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici nebo vyučení v oboru
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Chuť učit se novým věcem
  • Smysl pro odpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Práci v hotelu s dlouholetou tradicí, vysokou úrovní služeb, zázemí silné a stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Práci v krásné přírodě s možností zaměstnaneckého ubytování
  • Zaměstnanecké výhody jako: personální strava zdarma, slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce, benefity formou cafetérie, příspěvek na sportovní aktivity a penzijní připojištění
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště - Žďár nad Sázavou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4165210  Termin der Veröffentlichung: 20.9.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 23 000 Kč/měsíc