Marketing specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je největším evropským dovozcem lithiových baterií bez přímé konkurence, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketing specialista.

Společnost spolupracuje s prověřenými a stabilními výrobci baterií, jejich produkty dováží do EU a zde je uvádí na trh. Pro své zákazníky jsou garantem záruky, kvality a důvěry v produkt. Zároveň ale i technickým inovátorem, který přináší nové technologie a produkty. To je unikátní kombinace, kterou chce firma nadále zachovat a rozvíjet.

  • Láká tě hojně diskutovaná témata obnovitelných zdrojů, úložišť elektrické energie, lithiových baterií či fotovoltaiky?
  • Chceš vyzkoušet, co obnáší jednotlivá odvětví marketingu jako content marketing, digital marketing, datové analýzy či cenové strategie?
  • Bude tě bavit každodenní komunikace a spolupráce s obchodem, grafikem nebo produkťákem?
  • Víš, co znamená “Why, What, How”, 4P či jeho odvozeniny?

S čím potřebujeme pomoci?

  • Tvorba textů a obsahu e-mailových newsletterů
  • (ve spolupráci s Grafikem a Produkt Managerem)
  • Příprava scénáře, obsahu, vzhledu firemních videí a jejich správa přímo na YouTube profilu (ve spolupráci s Kameramankou a Grafikem)
  • Příprava statických HTML stránek na e-shopu GWL, shromažďování a hledání podkladů, ve finále plně kreativní a samostatná činnost (ve spolupráci s Grafikem, Produkt Managerem)
  • Zvýšení kvality popisků produktů na e-shopu z pohledu marketingových potřeb (spolupráce s Produkt Managerem, Grafikem)
  • Tvorba (copywriting) složitějších dokumentů (brožury, návody, odborná stanoviska),v CZE/ENG (v plné spolupráci s Vývojem a Vedením firmy)
  • Příprava, návrh, tvorba různých marketingových drobností např. bannery, letáky, tiskoviny, on-line dokumenty (součinnost s Grafikem, IT)
  • Spolupráce na neustálém vývoji firemního e-shopu, realizace nových prvků, zavádění nových kampaní a funkcí (v plné součinnosti s IT)
  • Proaktivní hledání nových nejen Marketingových vylepšení a novinek za účelem posunování výkonu společnosti
  • Převzetí role Project Managementu na vybraných marketingových úkolech, samostatná kreativní činnost nad zadaným tématem či projektem
  • Datové analýzy (XLS), trendy, statistiky(úzkou spolupráce s obchodním oddělením při tvorbě statistik, trendů a datových analýz)
  • Příležitostná účast na schůzkách s klienty ( za účelem analýzy jejich zvyklostí, potřeb, očekávání atd.)
  • Správa firemního Youtube profilu (nahrávání nových videí, tvorba popisku u videí, nastavení videa)

Jaké lidi bereme s otevřenou náručí?

  • Mají výbornou schopnost copywritingu CZE+ENG, tj. perfektní znalost ENG (text stačí, slovo není až nutné)
  • Jsou vysoce IT gramotní, tj. internetově a počítačově schopní uživatelé (absolutní samostatnost v používání internetu, aplikací, obecný přehled...)
  • Mají zkušenost s Google službami (Google Docs, Ads, Google Analytics) o Sociálních sítích (FB, LinkedIN) o Microsoft produktech (Office);
  • Mají minimálně základní znalost HTML, tj. nehledáme programátora, ale uživatele, který ví jak HTML funguje a umí zde realizovat základy kroky…, ideálně hledáme někoho kdo se toho nebojí
  • Bude ochotný se dále vzdělávat, a to jak vnitrofiremně (technické znalosti o sortimentu), tak i účastí na externích kurzech, školení atd.

Co za to dáváme?

  • Nástup od 40.000 měsíčně, ale i více – záleží na Tvých schopnostech
  • Možnost kariérního postupu na navazující ´řídící´ pozici s předpokládaným platovým rozpětím 45.000 - 50.000 Kč
  • Zázemí v pěkných nových kancelářích
  • Flexibilní pracovní dobu. Rád/a si přispíš nebo potřebuješ něco zařídit? U nás můžeš začít pracovat klidně až po desáté
  • Bonusový program – za víc snahy víc peněz

Další výhody?

  • Neformální prostředí a žádný škrobený dress code
  • Kancelář typu malého open space (cca 5–10 osob), kde si všichni navzájem rádi poradíme, přesto se nemusíš bát hluku a zmatku;
  • Home office v případě potřeby;
  • Spoustu benefitů - 5 týdnů dovolené, sick days, flexi pass, stravenky, příspěvek na penzijko atd.
  • Naučíš se spousty nových věcí u „Hi-Tech“ společnosti
  • Nástup v průběhu 11/2021, ale rádi se individuálně domluvíme na případné dřívější spolupráci
  • Kancelář v Praze – Hostivaři, 8 minut busem od Skalky

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4179543  Termin der Veröffentlichung: 11.10.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc