Marketingový specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, německou společnost, která patří mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití, hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketingový specialista.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za produktovou a marketingovou strategii v souladu s potřebami českého a slovenského trhu a firemní strategií v divizi profesionálních přístrojů
  • Řízení příslušného zákaznického segmentu a zajištění implementace marketingové strategie v příslušných kategorií produktů v divizi profesionálních přístrojů
  • Monitoring trhu
  • Uvedení produktů na trh
  • Realizace marketingových aktivit a kampaní v souladu s potřebami trhu a firemními cíli
  • Organizace lokálních marketingových akcí, veletrhů a školení
  • Zajištění prodejních a marketingových materiálů pro lokální prodejní tým
  • Odpovědnost za překlady a lokalizaci
  • Úzká spolupráce s Country Sales Manager a Regional Product&Consumer Segment Director divize profesionálních přístrojů
  • Úzká spolupráce a rozvoj vztahů s obchodními partnery

Co od Vás očekáváme:

  • Min. 3 roky praxe v marketingu
  • Zkušenosti v Product managementu
  • Rozsáhlé zkušenosti v on-/offline, přímém/nepřímém a digitálním marketingu výhodou
  • Dobrou znalost B2B prostředí v daném zákaznickém segmentu
  • Schopnost řídit více kategorií produktů
  • Orientaci v technické oblasti výhodou
  • Zkušenosti spolupráce v mezinárodním prostředí výhodou
  • Výbornou znalost anglického a českého nebo slovenského jazyka
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Velmi dobré soft skills
  • Prozákaznicky orientovaný přístup
  • CV v angličtině

Co nabízíme:

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Spolupráci se společností, kde kvalita přístrojů, služeb a procesů hraje zásadní roli
  • Jedinečnou firemní kulturu, kterou vytváří přátelský a vstřícný tým
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Slevy na přístroje a příslušenství
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Zvýhodněné služby u partnerů
  • Místo výkonu práce: Brno – Štýřice
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4194756  Termin der Veröffentlichung: 2.11.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc