Administrátor e-shopu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, zabývající se prodejem nábytku převážně do gastro provozoven, hledáme vhodné kandidáty na pozici Administrátor e-shopu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Úprava obsahu stránek + práce s produktovým portfóliem, přidávání, odebírání a úprava popisu jednotlivých produktů, úprava cen a jiné souvisící aktivity
  • Nahrávání dát do Shoptet systému
  • Řízení skladové disponibility – komunikace se skladem, kontrola výdeje zboží
  • Zpracování objednávek
  • Práce s fakturačním systémem
  • Komunikace se zákazníky, poradenství, řešení reklamací
  • Komunikace s dopravními společnostmi, řešení případných reklamací
  • Administrativní podpora (kopírování, skenování, příprava podkladů)
  • Reporting (potřebná znalost Excel)

POŽADUJEME:

  • Samostatnost a cit pro detail
  • Zkušenosti s e-shopem (minimálně 1 rok)
  • Anglický jazyk (C1)
  • Maďarský jazyk (výhodou)
  • MS Office
  • Zodpovědný a týmový hráč s nadšením pro práci, která ho naplňuje a baví

NABÍZÍME:

  • Práci na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku – alespoň 6 hod. denně)
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pěkné, čisté pracovní prostředí
  • Dny dovolené navíc - navyšované podle odpracovaných let u nás
  • Sick days
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Praha – Čestlice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Občerstvení na pracovišti
Zdravotní volno/sickdays
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4198356  Termin der Veröffentlichung: 8.11.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc