Plánovač výroby – potravinářství – koření

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oboru potravinářství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Plánovač výroby – potravinářství – koření

Náplň práce:

  • Plnění pracovních úkolů při striktním dodržování zadaných termínů v systému
  • Povinnost přesně stanovit postupy a úkoly ve své oblasti v návaznosti na celkovou organizaci a s ohledem na zajištění výroby a včasného vývozu
  • Odpovědnost za dodržování předpisů a nařízení s ohledem na možnost úrazu, čistotu, životní prostředí, pořádek a kvalitu
  • Spravování systému, aktualizace dat, zadávání objednávek do systému s návazností na pozdější plánování
  • Hladký průběh všech popsaných úkolů ve spolupráci se všemi spolupracovníky podniku v SRN a ČR
  • Účast na všech školeních a dalším vzdělávání organizovaných podnikem
  • Organizační zajištění chodu výroby a její kontrola
  • Řízení výroby a spolupráce s kvalitou
  • Spolupráce s ředitelem (původně vedoucí výroby) a vedoucím provozu a vedoucí výroby

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici, potravinářský obor výhodou
  • Min. SŠ vzdělání, potravinářský obor výhodou
  • Znalost německého jazyka slovem i písmem
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Jistota, cílevědomost, disciplína, loajálnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci na HPP se zázemím stabilní německé společnost
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Důraz na vzdělávání
  • Bonus za plný fond pracovní doby
  • 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, masáže
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Stříbro
  • Možnost nástupu ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4203899  Termin der Veröffentlichung: 15.11.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc