Brusič kovu - letecká technika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Brusič kovu – letecká technika pro našeho klienta, státní podnik se specializací na opravy letecké techniky a zajišťování vývojových, výzkumných, opravárenských a modernizačních úkolů ve prospěch potřeb zákazníka. Společnost se zabývá výrobou pístových motorů či simulačních technologií a v neposlední řadě také přípravou a realizací praktického a teoretického výcviku pro letecký a pozemní personál.

Požadavky:

  • Hledáme brusiče kovu se zaměřením broušení na strojích, na kulato (vnější /vnitřní průměry), plocho a tvarové broušení.
  • Brousíme např. hřídele až o průměru 500mm a délce 2000 mm v přesností +/- 0,002, ložiskové kroužky, ložiska 0,005, ozubená kolečka – průměry pro uložení ložisek +/- 0,002 hnací a hnané hřídele, spojky, klece, čepy, válečky, kalibry
  • Broušení se provádí na strojích konvenčních a CNC typu BHU 32/BUA 31/BUAJ 28/BSKU 50/2000CNC/BUA 25/1000CNC bezhroté brusce KCH 63 (centrles) Děrovce 2UD-HS, Na plocho BRH 20.02
  • Pro výkon pozice požadujeme praxi v broušení kovu a ochotu učit se výše uvedené typy broušení
  • Vzdělání SOU/SŠ technického směru

Nabídka:

  • Fulltime pracovní úvazek na HPP
  • Velice zajímavé mzdové ohodnocení
  • Pracovní doba 37,5 hodiny/týden (7.00 – 15.00)
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Poukázky na čištění pracovních oděvů
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování dotované zaměstnavatelem v areálu
  • Benefitní systém – Kafetérie/příspěvek na rekreaci zaměstnance + dítěte, na sport/kulturu/volný čas, dotovaná karta Multisport
  • Zdravotní volno/sickday
  • Odměny při pracovních a životních výročích poskytované v souladu s platnou Kolektivní smlouvou, pracovní volno při některých důležitých osobních překážkách v práci nad rámec zákoníku práce
  • Místo výkonu práce: Praha 10 - Malešice
  • Možnosti nástupu ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Závodní stravování
Kafetérie
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4210470  Termin der Veröffentlichung: 24.11.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 32 000 Kč/měsíc