Technik slaboproudých systémů – HK a Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost specializující se na bezpečnostní systémy a IT technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik slaboproudých systémů – HK a Plzeň.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Montáže a instalace elektronických poplašných, zabezpečovacích, tísňových, monitorovacích a docházkových systémů u zákazníka (denní výjezdy k zákazníkovi)

POŽADUJEME:

  • Min. vyučení v oboru elektro (slaboproudé obory výhodou)
  • Vyhl. č. 50/1978 – min § 5
  • ŘP sk B – aktivní řidič
  • Trestní bezúhonnost

VÝHODOU:

  • Znalost EZS, EPS, CCTV, ACS
  • Znalost práce s PC, MS Office
  • Praxe v oboru montáž elektronických bezpečnostních systémů

NABÍZÍME:

  • Perspektivní zaměstnání na HPP ve stabilní české společnosti s více než 25letou tradicí v oboru bezpečnostních technologií
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích (fix + bonusy)
  • Zaučení v oblasti nejnovějších bezpečnostních technologií
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Roční odměny
  • Karta Multisport
  • Pojištění odpovědnosti
  • Firemní dny – teambuilding
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové nebo Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4210601  Termin der Veröffentlichung: 24.11.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 27 000 Kč/měsíc