Ředitel výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Bělá pod Pradědem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamickou českou společnost, která působí v oblasti vzduchotechniky, hledáme nového kolegu na pozici Výrobní ředitel.

Hlavní pracovní náplní bude:

  • Komplexní řízení a strategické vedení výrobního závodu
  • Optimalizace interních procesů
  • Motivace a vedení spolupracovníků
  • Příprava a realizace nových projektů
  • Plánování, vyhodnocování finanční výhodnosti a dozorování investic
  • Hodnocení měsíčních výsledků výrobního závodu, reportování na centrálu společnosti

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického nebo strojírenského zaměření
  • Minimálně 5-ti letou praxi s řízením výrobního závodu se zhruba 50 zaměstnanci
  • Výborné manažerské a organizační schopnosti
  • Technické znalosti přesné strojní výroby
  • Strategické myšlení a orientaci na výsledek
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem - výhodou
  • Pokročilá znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Prostor pro inovace a rozvoj
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Perspektivní a stabilní práci v rostoucí společnosti
  • Standardní manažerské benefity náležící pozici ředitele závodu
  • Místo výkonu práce v Bělé pod Pradědem

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Manažerský motivační program
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Vyhrazený čas na inovace

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4217544  Termin der Veröffentlichung: 6.12.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 55 000 Kč/měsíc