Elektromontér / Montér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na výstavbu, rekonstrukce a údržbu zařízení v průmyslu a energetice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromontér / Montér.

Náplň práce:

  • Montážní a elektromontážní práce na zakázkách v rámci ČR
  • Práce při výstavbě a rekonstrukci převážně velkých průmyslových a energetických staveb

Požadavky:

  • Odborné vyučení - vzdělání v oboru elektro výhodou
  • Velkou výhodou je osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. minimálně §5
  • Výhodou řidičský průkaz skup. B
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Pečlivost, aby se na Vaši práci dalo spolehnout
  • Samostatnost, kdy nečekáte, až Vám někdo řekne, jak a co máte dělat

Nabízíme:

  • Smlouva na plný úvazek, popř. IČO
  • Pracovní doba PO - ČT
  • Adekvátní mzdové ohodnocení, dle odpracovaných hodin
  • Bonusy a osobní ohodnocení
  • Profesní školení a možnost osobního rozvoje
  • Možnost dodělat si vzdělání
  • Nástup je možný ihned nebo dle dohody
  • Místo pracoviště v rámci ČR
  • Lokalita působnosti převážně - Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost si napracovat hodiny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4230489  Termin der Veröffentlichung: 4.1.2022  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 28 000 Kč/měsíc