Hľadáme UX/UI dizajnéra/dizajnérku s citom pre minimalizmus a jednoduchosť

Alma Career Slovakia s. r. o. (pôvodne Profesia, spol. s r.o.)

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dozvieš sa na pohovore, čaká ťa aj 13.plat, odmeny zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie uživateľského rozhrania pre webové a mobilné aplikácie s dôrazom na použiteľnosť.
- Práca na našich nových a existujúcich produktoch
- Aktívna komunikácia s produktovým manažérom v oblasti analýzy a návrhu informačnej architektúry vrátane vytvárania wireframe-ov a prototypov.
- Kódenie grafických návrhov do HTML podoby.
- Študovanie si noviniek zo sveta UX/UI a webdesignu.
- Dodržiavanie vizuálnej komunikácie značky.
- Komunikácia s vývojármi a produktovými manažérmi.

- Príjemnú otvorenú atmosféru v celej firme.
- Možnosť podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktov.
- Možnosť vybrať si, či chceš robiť na Win/Mac platforme.
- Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie, možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas a ďalšie).
- Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
- Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
- Možnosť pracovať na HPP alebo na živnosť.

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám čo to o sebe, hlavne, čo všetko máš už za sebou z hľadiska navrhovania webov / mobilných aplikácii.
- Spomeň prosím konkrétne stránky, nie je problém spomenúť aj to, čo si začal/a a ešte na tom pracuješ. Proste, čím všetkým sa vieš pochváliť. Prípadne napíš, čo si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť.

Po reagovaní na pracovnú ponuku sa ti zobrazí 1 krátka názorová otázka, ktorá je súčasťou výberového konania.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Základy
CSS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

UX/ UI web dizajner

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s User Experience, Front-end developmentom a produktovým dizajnom.
- Skúsenosti s návrhom webov.
- Poznáš zásady a princípy tvorby responzívneho designu a máš skúsenosti s responzívnymi frameworkami napr. Bootstrap.
- Dokonale poznáš základne princípy grafického designu.
- Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni.
- Skúsenosti s prácou s Adobe balíkom.
- Skúsenosti s technológiami: CSS, HTML.
- Precíznosť, kreativitu, systematickosť a analytické myslenie.
- Veľkú mieru samostatnosti a schopnosť vedieť sa rozhodovať.
- Estetické cítenie, zmysel pre detail, si otvorený/á voči konštruktívnej kritike a k tomu všetkému sa s radosťou vzdelávaš a pracuješ na sebe.

Profesia je lídrom na slovenskom online trhu práce už 25 rokov. Vytvorili sme najpopulárnejšiu platformu na online nábor nových zamestnancov, ktorú denne využívajú tisícky ľudí a spoločností. Naším poslaním je prinášať odpovede na všetky otázky o práci. Prevádzkujeme najnavštevovanejší pracovný portál na Slovensku Profesia.sk a do nášho portfólia patria aj ďalšie produkty zamerané na skvalitňovanie pracovného prostredia ako Platy.sk s informáciami o platoch a benefitoch, či Edujobs.sk s pracovnými ponukami v školstve. Každý rok sa s nami môžete stretnúť na Profesia days a ďalších podujatiach, ktoré organizujeme. Viac o nás nájdete na našej firemnej stránke www.firma.profesia.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2820210  Termin der Veröffentlichung: 11.4.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: Dozvieš sa na pohovore, čaká ťa aj 13.plat, odmeny zo zisku