Team leader skladu

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Příbram, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 34 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost, která patří k nejznámějším světovým značkám na poli kompaktních stavebních stojů a těžké stavební techniky hledáme Team leadera skladu. Nebojíte se odpovědnosti a snesete určitou míru stresu? Pak jste náš člověk!

- koordinovat práci svěřeného týmu
- dohlížet na kvalitu a efektivitu zaskladnění, vyskladnění a zásobování výroby
- dohlížet na dodržování definovaných standardů a pracovních postupů
- řešit denní problémy vzniklé ve skladu, optimalizovat procesy
- školit zaměstnance a podporovat zapracování nových zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzdu 34 000 KČ
- 2x ročně navyšování mzdy-tedy vcelku rychlá možnost navýšení mzdy
- nadstandardní příplatky za směnný provoz

- svozovou autobusovou dopravu zdarma
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované závodní stravování
- pitný režim v celém areálu

- bezpečné pracovní prostředí

- možnost kariérního růstu
- firemní akce
- výhodnější volání i pro členy rodiny
- finanční odměny ve výši 7 000 – 15 000 Kč za doporučení nového kolegy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost, která patří k nejznámějším světovým značkám na poli kompaktních stavebních stojů a těžké stavební techniky .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3637860  Termin der Veröffentlichung: 5.4.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 30 000 - 34 000 Kč/měsíc