Account manager - administrativní pozice

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
informace na os. pohovoru

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné uchazeče na pozici Account executive - administrativní pozice

NÁPLŇ PRÁCE:
- práce na zajímavých akcích pro zajímavé klienty po celé ČR
- komunikace s klienty
- vytváření kalkulací, finanční plánování
- tvorba rozpisu směn, tourplánů,
- zadávání mezd, bonusů a hodnocení do interního systému
- tvorba reportů z akcí pro klienta
- případná kontrola promotérů/hostesek na místě, ověření jejich znalostí

POŽADAVKY:
- výborné komunikační dovednosti, asertivní vystupování
- zkušenost s administrativou podmínkou
- pokročilá znalost MS Office – Word, Excel
- min. SŠ vzdělání
- časová flexibilita
- věk 23+
- ŘP sk. B - aktivní řidič

NABÍZÍME:
- notebook a telefon s neomezeným tarifem
- firemní barber
- přátelský kolektiv
- kancelář nedaleko Palmovky (dobrá dostupnost)

NÁSTUP:
- nástup srpen/září nebo dle domluvy
- práce na HPP
- po - pá, 8 - 16:30 h.

ODMĚNA:
- bližší info na osobním pohovoru

V případě zájmu zašlete prosím životopis na [email protected] !! Podmínka pro zařazení do VŘ.

Těšíme se na spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3153504  Termin der Veröffentlichung: 7.8.2017  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: informace na os. pohovoru