HR náborový specialista / Back Office asistent/ka

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Brno, Výstaviště 405/1, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dle seniority, od 18.000 + motivační složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho nově vznikajícího týmu v Brně hledáme spolupracovníka - HR náborového specialistu / Office asistenta.

HR náborový specialista / Office asistent

Náplň práce:
- práce v systému, obsazování brigád, promo akcí
- komunikace s uchazeči (promotéři, hostesky)
- inzerce na pracovních portálech
- komunikace a inzerce na sociálních sítích (FB)
- search vhodných kandidátů
- Call Screening
- administrativní podpora týmu
- zadávání smluv do systému
- odpovědnost za udržování dtb.

V případě vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis (včetně fotografie) na e-mail: [email protected]

Těšíme se na spolupráci!
Team Promoteri.eu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- HPP na plný úvazek
- pracoviště v Brně v areálu BVV
- částečně flexibilní pracovní doba, občasná práce z domova
- 5 týdnů dovolené, sick days
- prostor k realizaci vlastních nápadů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- velice dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- aktivní přístup, schopnost časování náboru
- pečlivost, odolnost vůči stresu v rychle měnícím se prostředí
- schopnost zodpovědné samostatné práce
- týmový duch, ochota se učit, empatický přístup
- znalost práce na PC, orientace na internetu a sociálních sítích
- MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3278620  Termin der Veröffentlichung: 4.1.2018  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: dle seniority, od 18.000 + motivační složka