Projektový manažer

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Na Harfě 916/9a, Praha 9-Vysočany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
září 2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA, který bude řídit kompletní realizaci zakázek v oblasti promotion na území ČR a SR. A zároveň v němž najdeme i zapadající článek do našeho týmu.

1. TROUFNETE SI:
• zajistit pro naše zákazníky (např. Flixbus, Toblerone, R. Jelínek) nabídku šitou na míru?
• rozplánovat fáze a aktivity projektu pro celý tým?
• koordinovat fáze projektu od jeho návrhu přes realizaci až po fakturaci ?
• pečlivě připravovat a předávat informace, report a podobné?
• krotit a eliminovat nejen rizika?
• sledovat čas, hlídat si priority?
• klidně se po několikáté zeptat? - protože výsledek se počítá jen pokud je správný
• nestydět se přihlásit k chybě? - protože společně ji napravíme
• říct svůj názor?

2. POTŘEBUJEME ABYS UMĚL PLÁNOVAT A ORGANIZOVAT PRÁCI DRUHÝM:
• dokážeš stanovovat jasné cíle své partě lidí?
• umíš plánovat s předstihem a brát v úvahu, jak se věci mění?
• nepříčí se ti kontrolovat pracovní výkon svého týmu a hlídat termíny a kvalitu?
• jsi ochoten se skamarádit s naším systémem a držet ho na uzdě?

3. POTŘEBUJEME ABYS NEBYL ŽÁDNÉ OŘEZÁVÁTKO:
• akceptuješ náročné cíle a přistupuješ k nim se zápalem?
• dokážeš skousnout, že práce je u nás jak na houpačce, někdy málo někdy hodně a vždy podle toho, jak zákazník potřebuje? Proto i odměnu pro tebe podle toho, kolik práce pro tebe máme?
• umíš za to vzít a nepracuješ stylem v 16:00 mi vypadne tužka a mám to na salámu?
• přemýšlíš nad tím, jak dělat s menší dřinou a k většímu užitku?

4. PROČ K NÁM
Máme skvěle rozjetý produkt se spokojenými zákazníky. Nevadí nám ani junior, který má chuť na sobě makat = nemusíš být hned teď mistr světa. Důležitá je pro nás nějaká zkušenost s řízením projektu a hlavně nasazení.
Když si plácneme, budeš mít spoustu práce a zároveň i volnosti pro rozvoj. Dostaneš se do jednotného týmu s maximální podporu ze všech stran. Nabízíme ti férové podmínky, můžeš si vydělat dobré peníze, částečně pracovat i z domova, zažiješ smysluplný adrenalin, doškolíš se v tom, kde máš mezery. Budeš součástí rozjetých procesů, které ovlivníš.

Zaměstnanecké výhody, benefity

telefon (+ neomezené volání, sms, 5 G), NTB, možnost růstu, týmový duch

Informace o náboru

Pokud vás nabídka zaujala, prosíme poslat životopis a motivační dopis s fotografií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3934444  Termin der Veröffentlichung: 7.7.2020