Výpomoc ve skladu s knihami, Nové Strašecí, odvoz z Prahy

PROPLUSCO GROUP s.r.o.

Místo práce
Nové Strašecí, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
140 - 160 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.
Náplň práce: vyskladňování knih, balení knih apod.
Čas práce: denní směny (pondělí až pátek 6:00-18:00) a noční směny (neděle 22:00-6:00, pondělí až pátek 18:00-6:00)
Místo práce: Nové Strašecí (doprava zajištěna ze Zličína)

Požadujeme
- plnoletost
- možnost pracovat v uvedených termínech
- nutno odpracovat minimálně 3 směny v týdnu
- chuť do práce a aktivitu
- pečlivost a spolehlivost

Nabízíme
- Fixní odměnu 140 Kč/hod
- Docházkový bonus 10 Kč/hod při odpracování 20 směn v měsíci
- Příplatek za noční směny 10 Kč/hod
- Smlouvu DPP
- Výplatu zasíláme 1x týdně
- Možnost dlouhodobé spolupráce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Sklad s knihami.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PROPLUSCO je pracovní a personální agenturou, která nabízí možnost zaměstnancům najít vhodné pracovní místa na trvalý nebo brigádnický poměr, a stejně tak poskytuje zaměstnavatelům služby v oblasti pracovního leasingu, vyhledání vhodných pracovníků na volné pracovní pozice a brigádnický servis. Služby v oblasti personalistiky vykonáváme na Slovensku už od roku 1997.
ID: 3780914  Termin der Veröffentlichung: 7.10.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 140 - 160 Kč/hod.