Junior FE Developer

QCM, s.r.o.

Místo práce
Heršpická 813/5, Brno-střed-Štýřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme vývojáře.
Naše stěžejní činnost stojí na projektech v oblasti elektronických zakázek. Spolupracujeme jak se státní správou, tak i soukromou sférou.

Oceňujeme jednotlivce, který roste spolu s námi v zajímavém oboru.

Na čem pracujeme
● Vyvíjíme certifikované elektronické nástroje pro správu veřejných zakázek
● Vyvíjíme rešení pro uveřejňování potažmo obchodování zveřejněných zakázek
● Věnujeme se strategickým projektům
● Podílíme se na konzultacích, vzdělávání za účelem zefektivnění procesů

Co tě s námi čeká
● Vývoj a implementace front-endu internetových řešení zpravidla v Reactu
● Komunikujemem přes REST API i SOAP
● Vytváření HTML a CSS šablon
● Kódy ukládáme do GITu
● Vyvíjíme agilně v PHP na frameworku Symfony a interním frameworku Marwel.
● Data ukládáme do databáze PostgreSQL nebo MySQL.
● Údržba a rozšiřování stávajících řešení
● Používat nejmodernějších technologie
● Možnost se učit od zkušenějších
● Možnost uplatnit tvůrčí myšlení
● Spolupráce na strategických projektech

Co od tebe čekáme
● Základní znalosti a zkušenosti s vývojem webových aplikací (HTML5, CSS3, JavaScript, Python a SQL)
● Povědomí o navrhu FE architektury
● Znalost principů DevOps
● Smysl pro detail, preciznost, aktivita, samostatnost a odpovědnost
● Zodpovědnost, kreativitu a schopnost neustále se učit

Plusem pro nás je
● Pokud máš zkušenosti s vývojem software ideálně v oblasti elektronických zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co by se ti u nás mohlo líbit
● Možnost používat moderní technologie.
● Podělíme se o odborné znalosti.
● Práci na řešeních, které využívá více jak 40 % trhu.
● Vzdělávací pátky, podpora při účasti na konferencích.
● Přátelské prostředí, stabilitu a zázemí renomované společnosti QCM.
● Možnost práce z domova, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, káva na pracovišti a další.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT a technologie

Řidičský průkaz

E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Už 12 let patříme mezi přední dodavatele webových aplikací, internetových stránek a systémů pro správu veřejných zakázek.
Při práci se snažíme vždy nejprve naslouchat a porozumnět Vašim požadavkům, jedině tak dokážeme navrhnout optimální řešení na míru Vašim potřebám. Díky našim dlouholetým zkušenostem a vlastním aplikacím, které sami vyvíjíme, dokážeme vytvořit jak malé webové prezentace, tak rozsáhlé informační systémy.
Žádný sebelepší nástroj či aplikace však nedokáže pracovat bez zkušených odborníků. Členové našeho týmu jsou profesionálové v oboru a dodávají Vašim představám pevnou formu.
Každá zakázka je pro nás výzvou, jak být lepší a zdokonalit již hotová řešení.
ID: 3856004  Termin der Veröffentlichung: 24.1.2020