Svařovací inženýr/technolog - znalost němčiny

Orienta Czech s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného svařovacího inženýra s certifikací EWE/EWT a dobrou znalostí německého jazyka pro výrobní společnost v Plzni. Máte, co je třeba?

Jak bude vypadat Vaše náplň práce?
- kompletní dohled nad svařovacími procesy
- zpracování svařovacích plánů a svarové dokumentace
- kontrola konečných produktů ze svařovacích robotů
- zdokonalování technologických postupů a spolupráce při zavádění nových strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené + 3 sickdays
- stravenky
- poukázky Unišek
- jazykové kurzy
- výhodný mobilní tarif
- 13. plat
- práce v malé mezinárodní firmě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

V případě zájmu, prosím zašlete svůj životopis nebo volejte na 777 356 242.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ technické vzdělání
- praxe na obdobné pozici
- certifikace EWE/EWT
- znalost metod svařování 135, 141, 121, 783 dle EN 4063
- předchozí praxe s ocelovými konstrukcemi
- aktivní znalost německého jazyka
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3931380  Termin der Veröffentlichung: 28.6.2021