Programátor .NET

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
06/2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme .NET programátora na dlouhodobou spolupráci.

Do nově vznikajícího týmu hledáme zkušené programátory C# na full-remote spolupráci.

Jedná se o vývoji nových produktů v rámci existujícího webového portálu zaměřeného na zprostředkování pojištění a finančních služeb.

Stack:
- .NET Core a/nebo ASP.NET
- PostgreSQL
- Docker, Kubernetes
- Amazon Web Services
- Elastic Search
- Github Actions

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4092076  Termin der Veröffentlichung: 31.5.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 3 500 EUR/měsíc