IT tester

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

IT TESTER
Do týmu Testingu hledáme novou spolehlivou posilu, která bude hledat menší či větší chyby a dopomáhat tak našim aplikacím, webům, … k preciznímu chodu. Chyby u nás hledáme a někdy i děláme, vždy se z nich však dokážeme poučit.

Co budete na této pozici dělat?
• Připravovat test analýzy pro testovací fázi SIT
• Připravovat testovací data
• Testovat bankovní aplikace, a to včetně mobilních platforem
• Zadávat defekty, které odhalíte

V čem budete pracovat a rozvíjet se?
• Windows, iOs, Android
• HPQC, JIRA, EA, SQL developer, Putty, SOAP, jMETER, Selenium

Jaká je představa o kandidátovi?
• Máte přehled o procesu vývoje softwaru
• Víte co je SQL, XML a dokážete je i použít
• Anglická slovíčka v manuálu dokážete přeložit a řídit se jím
• Znáte testovací metody
• Dokážete své chyby přiznat, napravit je a poučit se z nich

A co nabízíme my?
• Příležitost perspektivní kariéry v IT v moderním prostředí banky
• Budete se učit od zkušených kolegů
• Zodpovědnou práci, kde vám umožníme rozvinout vaše schopnosti
• Přátelský tým kolegů
• Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác

Pokud jsme Vás naší nabídkou zaujali, neváhejte nám zaslat své CV. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3472842  Termin der Veröffentlichung: 18.9.2018